February 2017

ساخت وبلاگ
چکیده : http://www.worldofwisdom.co.uk فوریه 2017( از سیزدهم بهمن تا دهم اسفند) همچنان که فوریه آغاز می شود،... با عنوان : February 2017 بخوانید :

http://www.worldofwisdom.co.uk

فوریه 2017( از سیزدهم بهمن تا دهم اسفند)

همچنان که فوریه آغاز می شود، شاید در حال دست و پنجه نرم کردن با دلسردی در پیوند با ارتباط رسانی با یک کودک، یا یک خواهر، یا شخص نزدیک دیگری، شاید به دلیل خودداری باشید. ارزش آن را دارد که به این موضوع توجه کنید، زیرا آن همچنان برطرف نشده است و می خواهید در آوریل با آن کار کرده باشید. این می تواند با یک دلسردی دل انگیز یا برداشت حسی ای از ارزشمندنشمرده بودن نیز کار داشته باشد. یک رهیافت دلسوزانه تنها راه است.

اگرنه روندهای مثبتی که در پایان سال گذشته بازگشایی شدند با توان کامل ادامه می یابند. به گونه کاری، افراد در آنچه که یک همکاری پربهره اثبات خواهد شد بر تجربه و رقابت پذیری شما ترسیم می کنند. آن امکان پذیر است که پاداش ها بی درنگ ازراه نرسند، اما آنها در نهم شهریور، که نقطه چرخشی است که در آن باد را پشت سر خود می یابید، فراخواهند رسید.

اینجا در فوریه، می توانید انتظار کامیابی و رشد پولی را داشته باشید، و آن یک زمان بی همتا برای مشارکت، هم اقتصادی و هم شخصی، است. شما به اندوخته های بیشتری دسترسی دارید و سفارش پولی بی همتا را به دست می آورید. این به گونه تعریف شده زمانی از آن گونه است که در آن می توانید انتظار یک افزایش دستمزد را داشته باشید. ازراه رسیدگان تازه و پیشگامی های شورانگیزی در محیط خانه وجود دارند. دانستن آنچه که پیش خواهد آمد به راستی دشوار است، و چیزها به سوی پایان ماه بسیار پیشگویی ناپذیر می شوند. شما به پیشواز دگرگونی هایی که در خانواده فرامی رسند، هر آنچه که باشند، می روید.

Adrian Ross Duncan

برگردان فارسی از سید علی سجادی

+ نوشته شده توسط سید علی سجادی در چهارشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۵ و ساعت 13:58 |
...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 20 مرداد 1396 ساعت: 2:07