April 2018

ساخت وبلاگ
چکیده : http://www.worldofwisdom.co.uk آوریل 2018( از د&#... با عنوان : April 2018 بخوانید :

http://www.worldofwisdom.co.uk

آوریل 2018( از دوازدهم فروردین تا دهم اردیبهشت)

در گذر روند این ماه پیوستگی باشکوهی از بهرام، کیوان و پلوتو در نشانه شما وجود دارد، که اشاره ای بدان است که شما با داشتن قدرت و همت در حال پاسخ دادن به فشارهای فراتر از هنجار هستید. این مانند داشتن Terminator در سوی خود است؛ به بیان دیگر هیچ چیزی نمی تواند شما را شکست دهد زیرا قدرت اراده و راهکار را برای برگذشتن از هر چالشی دارید.

آن از همه رو احتمال پذیر است که میدان اصلی نبرد در پیوند با خانواده است، به گونه خاص با نکته هایی که ماه گذشته برطرف نشدند و این ماه نیاز به برطرف شدگی افزوده دارند. شما شاید چشم در چشم چهره های کانونی در خانواده ندوزید، اما چیزی نیاز به برطرف شدن دارد، و می توانید همه ماه را در حال توجه کردن بدان سپری کنید. سازش پذیرفتن یا بازی نرم کار شما نیست؛ پاره ای نکته ها برای ماندگاری مهم هستند، که بدین مفهوم می باشد که دگرگونی ها مورد نیاز هستند. می توانید انتظار دگرگونی های اندکی را در ماه نو در بیست و هفتم فروردین داشته باشید.

به سوی پایان آوریل روندهای هماهنگتری وجود دارند، که به گونه خاص بر فرزندان و دل انگیزی اثر می گذارند. این زمانی است که در آن رسیدن به سازگاری با شریکان عاطفی بسیار آسانتر است، و یک سازگاری همگانی بر آن وجود دارد که کارها نیاز به انجام شدن بر یک گام پیوسته با داشتن یک برداشت سازنده دارند. فشار، که در آغاز ماه پررنگ بود، فروکش می کند.

Adrian Ross Duncan

برگردان فارسی از سید علی سجادی

+ نوشته شده در شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۷ ساعت 14:44 توسط سید علی سجادی  | 

...
نویسنده : بازدید : 33 تاريخ : جمعه 8 تير 1397 ساعت: 9:31