June 2018

ساخت وبلاگ
چکیده : http://www.worldofwisdom.co.uk ژوئن 2018( از یا&#... با عنوان : June 2018 بخوانید :

http://www.worldofwisdom.co.uk

ژوئن 2018( از یازدهم خرداد تا نهم تیر)

ژوئن بر یک توجه داشتگی پررنگ سرمی گیرد، که بر پایبندی از سوی شریکان کارپردازی یا شخصی، که در تضاد با شما ارزش های لطیفتر و ناملموسی را برای یاری رساندن به پشتوانه رابطه دارند، اهمیت می بخشد. به یاد بسپرید که افراد حس آسیب پذیری و حساسیت می کنند، و هنگامی که مهربانانه رفتار شوند، ویژگی های شگفت انگیزی را دارند که زندگیتان را توانگرانه خواهند ساخت.

روزگار نوینی در حال سرگرفتن برای شما است که هم خلاق و نوگرایانه است، و نیز بسیار سازنده. دچار شدن به طرح هایی که توانمندی های سازمان دهندگانه شما را برای یک مقصود آرمانگرایانه یا آینده پردازانه به کار می گیرند برجسته است. آن روی هم رفته زمان شگفت انگیزی برای خودنمایشگری، و برای تشویق کردن فرزندان به دریافتن استعدادهای یگانه آنها نیز است. این را گفته باشم که، آن امکانپذیر است که کسانی که بدانها نزدیک هستید در این دوره بتوانند به گونه نسبی بازیگوش یا پیشگویی ناپذیر باشند. گرایشی به برون رفتن از ریل ها برای پاره ای افراد وجود دارد، به گونه خاص جایی که مرتبط با عشق یا پول است.

ژوئن ماه برجسته ای برای پیگیری کردن دلبستگی های هنجارشکنانه با افرادی است که می خواهند یک پیام فرهنگی یا نگرشمندانه را بگسترانند. الهام یافتگی برای یافته شدن در جهان موسیقی و هنرها وجود دارد. در گذر هفته سوم تا نهم تیر، بار دیگر به مشارکت اهمیت بخشیده می شود و اگرچه شاید دیدگاه های بسیار تفاوت افرینی را داشته باشید، اما این می تواند یک دوره پاداش آور باشد.

Adrian Ross Duncan

برگردان فارسی از سید علی سجادی

+ نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۷ ساعت 14:27 توسط سید علی سجادی  | 

...
نویسنده : بازدید : 22 تاريخ : جمعه 8 تير 1397 ساعت: 9:31