May 2018

ساخت وبلاگ
چکیده : http://www.worldofwisdom.co.uk می 2018( از یازد&#... با عنوان : May 2018 بخوانید :

http://www.worldofwisdom.co.uk

می 2018( از یازدهم اردیبهشت تا دهم خرداد)

هم اکنون حس می کنید که نظارتگر زندگیتان می باشید، اما می تواند چنان نیز به نظر برسد که گویی برنامه های معینی به یک ایستایی رسیده اند. در ماه های پیش رو نیاز دارید که به گونه عینی به گذشته برگردید و به بهره هایی که امسال پیشتر آفریدید استحکام ببخشید، پیش از آنکه رهسپار چالش های نوین شوید. نیرویی که در حال نهادن آن بر دو ماه گذشته بوده اید پررنگ بوده است، و عامل های فشار بالا هستند؛ دوره ای از استحکام یابی می بایست از پی بیاید.

با پیرامون بیست و ششم اردیبهشت، پاره ای نکته ها پیش رو می آیند، و این نکته ها می توانند در پیوند با موضوع های خانوادگی باشند، اگرچه آنها می توانند بر کار نیز اثر بگذارند. دگرگونی های ازهم گسلنده، شاید به دلیل روندهای با فرزندان، شاید به دلیل یک تکامل پیشگویی ناپذیر در پیوند با دارایی های شخصی، وجود دارند. در این زمان افرادی وجود دارند که می خواهند سنت را بشکنند، یا قانون های پذیرفته شده را بشکنند، و این نکته پیش رونده ای است که می تواند تا سپتامبر بپاید.

تا آنجایی که رابطه ها بررسی شده اند، چیزها لطیف می شوند، و یا افراد تازه ای پس از سی ام اردیبهشت روی چشم انداز از راه می رسند، یا یک تکامل دل انگیز خوشایند و دور از انتظار وجود دارد. اطمینان یابید که زمان را برای لذت بردن از شیرینی یک رابطه مراقبت آمیز می گذارید، آن می تواند پرسشی از روی کار آوردن یک تعادل تندرستانه میان کار و زندگی باشد.

Adrian Ross Duncan

برگردان فارسی از سید علی سجادی

+ نوشته شده در جمعه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت 8:7 توسط سید علی سجادی  | 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397 ساعت: 11:21