January 2018

ساخت وبلاگ
چکیده : http://www.worldofwisdom.co.uk ژانويه 2018( از یازدهم دی تا یازدهم بهمن) به 2018 خوش آمدید، سالی که ... با عنوان : January 2018 بخوانید :

http://www.worldofwisdom.co.uk

ژانويه 2018( از یازدهم دی تا یازدهم بهمن)

به 2018 خوش آمدید، سالی که در آن راهبر نشانه شما- کیوان- به درون سپهرنشانه دی رفته است، که تا 2021 در آن خواهد بود. این دوره مهمی از اقتدار برایتان است، که در آن پس از دو سال به گونه نسبی بی هدف اکنون آماده هستید که فرمان را در دست بگیرید و در راستایی که برای خود طراحی می کنید پیش بروید. چه زمانی برای پایان نامه های درخشان سال نو!

ژانویه با بودن ماه کاملی سرمی گیرد که بر مشارکت ها و رابطه ها، و تعادل بایسته ای که باید بدان دست یازید اهمیت می بخشد، که در آن پرونده خودتان را روی کار می نهید اما همچنان باید به نیازهای دیگران حساس باشید. شریکان، همراهان و فرزندان به فراوانی بسیار در سوی شما و در تکاپوی آفریدن دگرگونی های بزرگ در زندگی هایشان هستند تا با برنامه های نوینی که در ذهن دارید همراهی کنند. هفته هیجدهم تا بیست و چهارم دی یک دوره کلیدی است، زیرا دوستان و دلبندان با یکدیگر کار می کنند تا چیزهای خوبی را پیش آورند، و این زمان آرمانی برای برچیدن راهکارهای به سرآمده و در آغوش پذیرفتن راهکارهای نوین است.

به گونه اجتماعی چیزهای فراوانی در حال پیش رفتن وجود دارند، و از آنجایی که این زمانی است که در آن از دوره ای از تک افتادگی نسبی سر برمی آورید، خواهید خواست که نقش بلندپایه تری را بازی کنید. بازیگران بزرگ در صحنه اجتماعی در حال کارپردازی در پشت صحنه ها، یا در حال کار کردن روی فرایندهای حسی یا روانشناختی ژرفتری هستند. شما نماینده یک نیروی فشار استواری بخش می باشید، و پژواک را در موضوع های رهبری و تصمیم گیری روی کار می نهید.

Adrian Ross Duncan

برگردان فارسی از سید علی سجادی

+ نوشته شده توسط سید علی سجادی در چهارشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۶ و ساعت 16:13 |
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت: 3:57