April 2017

ساخت وبلاگ

http://www.worldofwisdom.co.uk

آوریل 2017( از دوازدهم فروردین تا دهم اردیبهشت)

درازمدت را که ببینیم، شاید در حال حس کردن این موضوع باشید که در حال رسیدن به پایان چرخه مهمی در زندگیتان هستید. شاید به واقعیت درآوردن هدف هایتان بر دو سال گذشته دشوار بوده است، و شاید حس می کنید که سرگرفتن هر چیز نوینی آسان نبوده است، یا حتی نمی دانید که چه چیز نوینی را سرگیرید. اما پلی در حال برپا شدن از کهن به سوی نوین است، و در این ماه های نهایی می توانید به پشتیبانی از سوی افراد پرنفوذ دل خوش بدارید. با پایان سال آماده هستید که نظارت بر زندگیتان را دردست بگیرید.

بیست و دوم تا سی و یکم فروردین زمان برجسته ای برای موضوع های خانوادگی و مشارکت عاطفی است، و افرادی که بدانها نزدیک هستید سرشار از شورانگیختگی درباره پیشگامی های نوین هستند. پاره ای بازسازی ساختاری خانگی روی پرونده است؛ نکته های کهنه روشن می شوند که فرصت های نوینی را برای همه خانواده می گشایند. این دوره شورانگیزی در زندگی کاریتان نیز است. اگرچه شاید پاره ای بحران رهبری وجود داشته باشد، اما هر گونه ای از بازسازی کاری، به گونه خاص پیرامون بیست و نهم فروردین، برایتان توجه برانگیز خواهد بود.

این ماه یک چالش مهم وجود دارد. رابطه ای با کسی در محیطتان، شاید یک فرزند، همسایه یا همساله، خواستار توجه می شود. نکته ای که چند هفته پیش به گونه مناسب برطرف نشد برمی گردد تا روی شما جا خوش کند، و آن مهم است که آنچه را که خاستگاه نابرآوردگی است بفهمید و کاری را درباره آن انجام دهید.

Adrian Ross Duncan

برگردان فارسی از سید علی سجادی

+ نوشته شده توسط سید علی سجادی در دوشنبه چهاردهم فروردین ۱۳۹۶ و ساعت 14:35 |
...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 20 مرداد 1396 ساعت: 2:07