May 2017

ساخت وبلاگ

http://www.worldofwisdom.co.uk

می 2017( از یازدهم اردیبهشت تا دهم خرداد)

با پیوندیابی هماهنگ چرخند ارتباط رسانی و نوآوری، تیر، با راهبر نشانه شما- کیوان- در نیمه یازدهم تا بیست و ششم اردیبهشت، این یک ماه بسیار مثبت برایتان است، به گونه خاص در پیوند با دگرگونی های در زندگی کاری و شخصیتان، که به نظر می رسد که در حال آفریدن یک پل رنگین کمانی از گذشته به سوی آینده می باشند. 2017 زمانی از دگرگونی و گذار است، که شما را نیرومندانه برای سال های پیش رو در جایگاه خود می گذارد.

ماه کامل در بیست و یکم اردیبهشت یک زمان بسیار اقتداربخش برایتان است که در آن ژرفاهای نوینی را در رابطه هایتان با دلبندان و دوستان درمی یابید. آن مژده دوره ای از صمیمیت و شور دل انگیز را می دهد. با همه اینها نشانه هایی از فریب یا دست کم برنامه ریزی بد در کار وجود دارند، و یک دوست یا همکار خاص در این زمان شاید در راستای نادرست باشد. اینجا در می این موضوع در نقطه ای می تواند موجب دشواری هایی برایتان شود، به گونه خاص پیرامون هفتم خرداد، که در آن بهرام با کیوان تقارن می یابد که تفاوت های نیرومند الگو و دیدگاه را به همراه می آورد.

در محیط خانه می تواند چنین باشد که یک کودک یا عضو خانوادگی در حال پرداختن به کشاکش با یک نکته دیرینه است، و دیگر آنکه مانع هایی در پیش رو وجود دارند که نیاز به رویارویی دارند. اگر مورد چنین باشد، آنچه که یاری می رساند آن است که این شخص در فرایندی از رهاشدگی از گذشته بگسلد، و شما می توانید نقش مهمی را با روان ساختن این موضوع بازی کنید.

Adrian Ross Duncan

برگردان فارسی از سید علی سجادی

+ نوشته شده توسط سید علی سجادی در پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۶ و ساعت 2:0 |
...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : جمعه 20 مرداد 1396 ساعت: 2:07