July 2017

ساخت وبلاگ
چکیده : http://www.worldofwisdom.co.uk جولای 2017( از دهم تیر تا نهم امرداد) در گذر نیمه دهم تا بیست و چهارم... با عنوان : July 2017 بخوانید :

http://www.worldofwisdom.co.uk

جولای 2017( از دهم تیر تا نهم امرداد)

در گذر نیمه دهم تا بیست و چهارم تیر، بهرام همچنان در نشانه متقارنتان- تیر- است، و این آمیزه درازمدت پلوتو و اورانوس را فعال می سازد، که به گونه پایه ای بدین مفهوم می باشد که افرادی که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید بدین سو رانده می شوند که دچار گونه ای از بحران باشند. آنها حسی و نادلیلمند می شوند، و می کوشند که به شما فشار آورند، اما شما بدین سو رانده می شوید که بگذارید که فشار با شما بازی کند و یک سیمای ناامن را نشان می دهید. و به راستی کشیده شدن به درون بحث های بیهوده یا نبردهای قدرت خردمندانه نیست.

این دوره به گونه نسبی تندوتیز با بیست و پنجم تیر به سر می آید، و چیزهای فراوانی در حال سرگرفتن برای کار کردن به سودتان وجود دارند. فشار حسی می خواهد در ماه کامل که در هیجدهم تیر در نشانه شما رخ می دهد به اوج رسیده باشد، که در جزء خود زمانی از موج سواری است، اما به زودی پس از آن درمی یابید که چیزهای فراوانی، به گونه خاص در کارگردشتان، که درباره آنها خوشبین باشید وجود دارند. همکاران سرشار از باورها هستند و آن کسانی که در ساختار طبقاتی بر فرازتان هستند پذیرا و دوستانه هستند.

ماه نو در یکم امرداد مژده دگرگونی مهمی را در محیط حسی می دهد، که پررنگی فراوان، و صمیمیت فراوان، را به ارمغان درون زندگیتان می آورد. نگرانی و کمبود بی پروایی که به نظر رسید که پیشتر شریکان عاطفی پشتوانه دار را آزرده ساخت با بی پروایی و جاذبه نوینی جایگزین می شود، که یک بهبودی تعریف شده را برای برهم کنش حسی و خودانگیز بازخوانی می کند. آن زمان خوشی و بازی ها است.

Adrian Ross Duncan

برگردان فارسی از سید علی سجادی

+ نوشته شده توسط سید علی سجادی در شنبه دهم تیر ۱۳۹۶ و ساعت 15:41 |
...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 20 مرداد 1396 ساعت: 2:07